стосунки на межі

от на межі чого, я ще досі не визначилася. визначуся трохи згодом. зараз не хочу нічого конкретного, бо я трошки втомилася від несправджених сподівань та неочікуваних зникнень.
за останні два місяці й кілька днів у моєму житті сталася купа-купезна всяких подій, які просто перевернули мене кілька разів на 360 градусів, а потім іще градусів на 180 чи 90. тому я тепер у якомусь підвішеному стані роздумів про сібя любімую.
надто близьким мені людям відомі всі (ну практично) подробиці моїх останніх стосунків. я від цих подробиць спочатку впала у відчай, потім в кількаденну легку депресію, а потім розізлися сама на себе й вирішила, що це тільки привід стати трошки щасливішою.
зрештою, щоб там зі мною не траплялося, я навчилася ставитися до всього з позитивом і (не знаю відколи) з легким пофігізмом. до розлучення, наприклад, я поставилася дуже пофігістично, бо почуттів, вартих страждань, не було, а страждать просто так в мене не було часу.
і після того, як я відчула свободу (ще до отримання квадратного штампу в паспорті, але вже в передчутті його отримання), почала повертатися колишня “я”, до якої я звикла і яку дуже люблю. недарма я недавно дякувала всім, хто повернув мене у мої 22, коли можна все. я відчуваю зараз, що я можу все знову, а чого не можу, то або зможу згодом, або воно мені не треба.
так от. про стосунки на межі. я (щас хтось буде сміяцця) апять влюбілась 🙂 у свого старого друга. тільки влюбілась так, “на межі”: любов-дружба, дружба-флірт. і мені так в цьому стані (я була в цьому стані три роки тому – це мій улюблений стан закоханості) комфортно, що якщо нам вдасться довго залишатися в цьому стані, то мої 22 триватимуть ще якийсь час.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s