я – янгол

і хто готовий посперечатися з цим?
я вся такая-растакая. на роботі я найкраща, з друзями я наймиліша й найпривітніша, з батьками я (ой, не знаю цього слова українською) very polite, з тими, хто зі мною поруч, я завжди просто серденько. і тільки всередині мене живе маленьке стурбоване дитинча, яке постійно нагадує, що в янгола, окрім крил, має бути ще й здоровий глузд.
всю цю бєлібєрду я думала останні дві години, поки прокручувала в голові одну й ту саму думку: я закохалася ))) в мазгі, як це було практично зі мною завжди.
і я надто швидко відійшла від моїх останніх стосунків не в останню чергу завдяки тому, що мене слухали й не перебивали кілька дорогих мені людей, яким я безмежно вдячна за це.
любі мої, хороші, я знову стала колишня я. я знову божеволію від того, від чого божеволіла 3-5 років тому, я практично не думаю про своє минуле (ох, воно було прекрасне, але воно, на щастя, вже було і відбуло), я насолоджуюся моментом, я ловлю кайф від того, що в мене є тут і зараз, я будую тільки плани і не згадую про ті, які випадково чи навмисне були поруйновані.
складові щастя на сьогодні: можливість відчути себе мегарозумною завдяки розмовам, шалики, розуміння, що всі проблеми на диво минущі та одномоментні, кава, музика моїх 18 років, можливість дзвонити закордон, сніг, усвідомлення, що мені 22 у 25.

катіктік, мегаподяка за музику моїх 18-ти 🙂 ти сонце!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s