життєве. враження

знаєте, за що я “люблю” наші державні установи? нє, не за черги, хоча вони там бувають страшними, не за хамство, хоча воно й неприємне, не за якісь інші недоліки, я не люблю їх за те, що кожна установа, яка тільки на перший поверхневий погляд здається, що працює в системі з іншими, насправді ніфіга не працює ні в якій системі. тобто ліва нога ніколи не знає, що робить права рука.
вот сьогодні, оформлювала один папірець потрібний. приходжу в установу А. мені кажуть, у вас немає одного документа, який засвідчує ваш право на ляля-тополя, вам треба документ, який підтверджує ваше право. – кажу, харашо, я піду в установу Б й візьму довідку про те, що в мене є це право, адже сам документ знаходиться в установі В на переоформленні. – на що мені кажуть, що да, ви ідіть, але скоріше за все вам просто віддадуть тимчасово сам документ, а не довідку. хоча можуть дати і довідку.
приходжу в установу Б. мені кажуть, ми таких довідок не даєм, ідіть в установу В, до якої вже передали ваш документ на оформлення, вони вам видадуть довідку, що вже забрали ваш документ на оформлення. – кажу, нє, падажжітє, мені не треба довідку про те, що в мене цього документу нема, мені треба довідку, яка засвідчує, що в мене є право ляля-тополя, зафіксоване в цьому документі. – ми таких довідок не даєм. ідіть в установу В і просіть довідку про те, що ваш документ забрано на переоформлення. – блін, п”ять хвилин товкли мені про те, що мене зовсім не цікавить.
ладна, приходжу в установу В. черги – кілометрові. дихать нічим взагалі. стою. нарешті потрапляю в кабінет. кажу, дайте мені довідку про те, що у мене є право ляля-тополя, документ, який це право засвідчує, у вас на переоформленні. – ми такіх справок нє дайом. – та ну йопт. шо ж ви всі як зговорилися? кажу, а хто дає? – не знаю, ми не даєм. – нє, ну це панятно. а всьо же, є якась установа в нашому місті, яка такі довідки всьо же дає? – ми вам можем видати сам документ (який, кстаті, забрали ще минулого тижня, і він у них досі лежить просто так, бо ж строк розгляду – 1 місяць, так в законодавстві написано, чо його спішить?).
беру документ. куча всяких бумажечок до нього причеплена скрєпочкой. вартість цих бумажечок – не 5 копійок, і якщо я якусь бумажечку зіпсую, то буду купувати нову 🙂 але документ на руках і можна знову іти в установу А. стояти в черзі 🙂

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s