убіцца галавой ап стєну

хотіла сьогодні написати заміточку сюди на лінгвістичну тему, але, відно, ні судьба.
читаю отут https://www.facebook.com/oleksandr.stukalo/posts/4810984251623
просто багатосерійну сагу і шкодую, шо попкорна нема ((( нічо, в перший день, коли всьо начіналося, я ззіла шоколадку, так шо можна вважати закинулась чимось.
завжди вважала, шо суржик – це прикольно. і да, це, так би мовити, значний шмат сучасного українського мовного життя. ну шо робить, якщо це є? можна крічать, як пан Рубчак “При нагоді запитаю Вас, Саша дороґой. чому кожний ваш коментар поперетиканий російським язиком? Це так, щоб дівчата вас любили???”, але навіть тут у мене вилазить вапрос, блін, нафіг в слові дорогой ліпить оте ґ? чи єсть якийсь сакральний смисл? а можна не кричать, а використовувати на радість людям. вот, наприклад, із останніх яскравих літературних спроб: дві книги доктора Падлючча (які тим, хто їх прочитав чи читає, подарували купку хвилин здорового сміху), або прекрасні “Пісьма Братана” (ох, мої студентські часи, куди ви пішли?)
але після цитованого комента містера Рубчака почався такий треш, шо я просто зронила щелепу на стіл і тіки встигала її піднімать. вроді ж поважний дядько, на філфаці його вчать, я тоже вчила, а патом – хоп, і пакрови сорвани. за пафосними (інтєрєсно, а може, патосними, по-діаспорному тіпа, ги) рядками стоїть якась людинка, мені тут приходить в голову тіки російське слово “мелкотравчатый”. навішав всім підряд ярликів: цей не такий умний, як думає, але й не дурний, ця авторка віршів, яка може стати поеткою, ну, і все в такому стилі, потім переходить на якесь побутове хамство, про пісяти під стіл – я щелепу просто зі столу відшкрібала, і далі, як у сварці на базарі просто починає обзиватися.
как жить дальше, коли поважні (вроді би) пийсателі насправді виявляються якимись мудаками (с)? ставлю копірайт, бо не я придумала таку характеристику Рубчаку, але підтримую обома руками 🙂

Advertisements

One response

  1. Вже давно помітив, що як якась людина вважаться неабияк поважною, то на практиці вона виявляється… ну, так собі, скажемо 🙂 Бо є “імідж”, можливо, не знаю)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s