новості із жизні младєнцев

вже два тижні збираюся написати про малого, і все руки не доходять. то я хворіла, то після хвороби оклигувала, то ще якась трясця.

так вот. малий уже два тижні як навчився рвати папір. спочатку він просто дуже сором”язливо м”яв папірець, якщо йому його дати. потім почав потрошку по маленьким шматочкам відривати від газети. а оце вже кілька днів стабільно може шматувати цілу газету на маленькі-маленькі шматки. при чому шматує сам, я йому не допомагаю. і шматує са знанієм дєла. так зосереджено сопе і рве-рве 🙂
ще він вже сидить з підтримкою майже місяць, оце днями став сам намагатися сісти. ще трошки ранувато, але молодець, що робить якісь спроби.
ще з прикольного. чогось його веселять окремі звуки і рухи руками. при чому це не тримається довго. пару днів він рже як дурний з піф-піф чи бу-бу-буру-бу, а потім перестає. кілька днів хихотить, якщо над ним махати руками як ножицями, потім вже всьо. це його не пре. треба шукати шось нове.
да, почала його годувати. перші дні він плювався, бо не розумів, нафіга йому в рота пхають ложку і на ній шось ніпонятне. зате зараз вже відкриває рота і чекає, коли ж наступна ложка туди залізе 🙂 після пари ложок весь в тому, що їсть. зато давольний як слон 🙂
вроді пока всьо.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s