втомилася

весна ніяк не настає. і від того відчуття якоїсь вселенської втоми. купа роботи рятує від нудьги, посмішка малого рятує від суму, а от від втоми нічо не рятує.

останнім часом в мене стали траплятися якісь розмови такі, що розставляють на свої місця багато моментів. з якогось дива вигулькнув недавно на фб колишній чоловік. чогось пристав з розмовами про врєд капіталізма та шкідливий вплив грошей на карму (с). ну це я так утрую, але майже добу в чатіку фб з перервами він намагався впевнити мене, що дєньгі зло, всє рєсурси далжни стать опчімі і ще якусь подібну хрєнь. у мене був класний настрій, то я намагалась якось підтримувати розмови навадящімі вапросамі. після чатіка лишилося відчуття, що я говорила з пацієнтом дурдому. якщо раніше в мене вигулькували іноді думки, а може, здря ми розійшлися, може, були б з нього люди, то після цього чатіка в мене на довгий час щеплення від таких думок. ми абсолютно несумісні.
ще недавно мала терапевтичну розмову з батьком. про свої недоліки. гиги. ну а про шо нам іще говорити? мазгі вправілісь ще трошки. так дивись, і ващє стануть на місце. оце зрозуміла, що майже перестала з батьком сперечатися. ну а толку? там, де я з ним не хочу погоджуватися чи не погоджуюся, або мовчу, або кажу, що незгодна. і згортаю розмову. патаму шо батька я ціную і сваритися через те, що в мені максималізму більше, ніж конформізму, вважаю безглуздим. вот буде мені 64 і я пайму, шо била ва всьом ніправа 🙂
до чого я тут ці два приклади навела. бо такі розмови мене дуже втомлюють. не тому шо вони неправильні, а тому шо змушують мене задіювати ті ділянки моїх мазгов, які переважно сплять. треба якось реагувати на тези співрозмовника, навіть подумки. а я чогось весною реагувати хочу тіки на щось приємне. ну там, букет троянд чи розмову про шалики. у серйозних розмов терапевтичний ефект переважно восени та взимку. у мене так, принаймні.

Advertisements

One response

  1. треба зустріцця) а стосовно розмов та сплячого мозку – нещодавно мала таку розмову з давнім знайомим, який дуже щільно швидко та логічно міркує. і я теж втомилася, і теж хочу квітів кави чи розмову про шалики) може це деградація? або просто жінки по-іншому сприймають світ, їм не потрібна логіка та докази, досить просто відчувати правильність чи неправильність чогось, і не вміти і не хотіти це пояснювати і грець з ним)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s