как ні странно – пра кіно :)

я тут інколи вночі забиваю на роботу, і поки малий не дуже міцно заснув і його час від часу треба погойдувати, я дивлюся кіно. життя дедалі змушує обирати: або сон, або робота, або щось подивитися/почитати, або поговорити із кимось приємним у чаті. ну а шо ще вночі робити?

суміщати не виходить. а жаль. вдень весь час забирає малий, бо він вже бігає будь здоров. і відволікатися від нього ніззя, бо он вчора на секунду відвела очі – і він вже гепнувся писком об каменюку – не трагічно, але боляче.

так вот, про кіно. я дивлюся інколи серіали (і да, до мене дуже здалеку їде посилочка із усіма сезонами мого улюбленого серіалу англійською мовою мімімі), а часом мене пробиває на кіно. недавно тоже пробило. захотілося подивитися на прекрасного Gerard Lanvin. він божественно прекрасний в Les Lyonnais, а тут я вирішила собі на горе подивицця фільм із ним в головній ролі за мотивами книги Анн і Сержа Голон Анжелік. повідаю вам страшенну таємницю, серію книг про Анжелік я читала аж двічі – підлітком і минулого року, коли була вагітна і мене мучило безсоння в третьому триместрі 🙂 то ість романи знаю, непогано пам”ятаю, особливості епохи теж вроді как знайомі. карочє, в тємє.

І я подивилася фільм, знятий по першій книзі серії – Анжелік, маркіза янголів. не те, що я чекала, що хтось переплюне неймовірних Мішель Мерсьє та Робера Осейна, нє,боже збав. Я давній фанат фільмів 60-х років, і ніхто мене не переконає, що може бути щось краще. я думала, що буде тоже красіво, но по-іншому. наївна я.

по-перше, головну героїню грала актриса, яка мені постійно нагадувала Кіру Найтлі, особливо таку, якою вона є в Піратах Карибського моря. то ість, вибачте, цицьок нема, дупи теж не дуже, і обличчям скидається на мордовану дієтами ведучу ранкового шоу. і це мені намагалися впарити за 17 річну Анжелік. ну ладна. хай буде. хоча я б цій актрисі хіба роль мадмуазель да Ла Вальєр довірила. 

но, йой, графа де Пейрак нахєра робить страцем? нє, Жерар Ланвен даже у свої 64 іщо ігого і виглядає так, що моє серце тане гггг, но 64 – це все таки 64, а не 46. кстаті, наскоко я помню, в книгах ніде чітко вік Пейрака не вказаний, але здогадатися можна. що йому в районі 40. але не 60. патаму я пратєстую і нєгадую. хоча маю зауважити, що шрам на обличчі Ланвену намалювали в рази крутіше, ніж Осейну. Ланвен васхітітєлєн за будь-яких умов, але для Пейрака він застарий, нічо не поробиш. 

дальше, у фільмі так багато натяжок і ляпів, що інколи було до сліз абідно. за голівудськими нормами все спрощувать і робить максимально понятним любому дурачку, фільм перетворили на дешевеньку милодраму. 

гдє, масовка я вас питаю? гдє десятки розкішних костюмів? пачіму короля, на мінуточку Луі ХIV, подружжя Пейрак встрічає вдвох із дітьми? де їхній двір і весь почот? і патом, якого фіга в фільмі так мало красівих дрібничок? 

єдине, що зняли красіво – це пастєльна сцена первай брачной ночі Анжелік та Жофре. всьо. більше красівостєй нема. ну ще з натяжкой можна вичепить кілька кадрів або секунд, але решта – це така пічаль і грусть.

 ось трейлер в оригіналі

єдине, що врятувало для мене цей фільм – це присутність Ланвена і французька мова.

якщо проводить якісь паралелі, то мені чогось цей фільм нагадав голівудську адаптацію Les liaisons dangereuses – Cruel Intentions. вроді і па кніжкє, но дуже пріблізітєльно. 

 

3 responses

 1. отак у мене перегляд «Мушкетерів» закінчився першою серією. чи першою з половиною… хоча ж і фанатом Дюми мене не назвеш.
  і взагалі ми «Стар Трек» дивимось, там уже навряд чим можна поки сказати, що епоха перебріхана.

  • про Мушкетерів нічо не скажу, не дивилася. але читала, і навіть всякі продовження про віконта де Бражелона теж 🙂
   а Стар Трек мені чогось не пішов 😦

   • ну зі Стар Треком не так просто розібратися — дивлячись що ти дивилася (та й у якому настрої). тому що The Original Series (перший серіал) і The Next Generation (другий) майже нічим спільним, крім назви і обрисів корабля, і декяких сюжетних реверансів, не грішать. ну це правда один фантастичний світ…

    але от мені поки «Доктор Хто» не пішов. буває )

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s