малючку – рік

якось непомітно проминув рік, як у мене народився син. це була епохальна подія, ніде правди діти. але життя з його появою стало зовсім не таким, як я уявляла. часу, звісно, він забирає дофіга. але, попри те, що мама мене лякала всякими ужастями, все зовсім не так страшно. в мене вистачає часу і на себе кохану, і на роботу, і на дорогих мені людей… правда, не стільки, скільки я хочу, але… 

отже, про мого зайченятка. він дуже музична дитина, музика викликає в нього бажання танцювати, він дуже незвично реагує на звуки. він надзвичайно вередливий. інколи з ним важко, але я не зважаю на його вередування, в нас чемпіон із підігрувань його маніпуляціям – це моя мама. а в мене – крижане серце ггг

він вміє ходити і бігати, дуже смішно стає навшпиньки, розуміє більшість із того, що говорять дорослі, але сам надає перевагу жестам та вигукам. словами йому поки лінь спілкуватися.

він неймовірно допитливий і його цікавить кожна річ, яка потрапляє в поле його зору. я не хвалюся, але деякі діти, з якими ми спілкуємося на дитячих майданчиках зовсім по-іншому реагують на оточуючий світ.

малий любить роздивлятися книжки, вміє збирати пірамідку, якщо йому подавати кільця в правильній послідовності, він має свої улюблені іграшки, ще він не любить чужих людей, особливо, коли відчуває, що ці чужі нещирі або злі. тоді він ховається за мене, позирає з-під лоба і зовсім не хоче йти на контакт. до нейтрально налаштованих до нього людей він ставиться спокійно, до приємних йому людей він виявляє неабиякий інтерес і радо намагається привернути їхню увагу.

ми вже забули, що таке коляска, грудне вигодовування і брязкальця. зараз у нас етап освоювання горщика, тривалого нічного сну та довгих прогулянок ніжками.

карочє, з днем народження тебе, мій маленький 🙂 рости великий і радуй рідних! в тебе все буде чудово!

IMG_20140730_150110-MIXIMG_20141004_162849

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s